| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts 24V Sigarettenanker |
| Duurzaamheid | hoog |
| Naam van het product | 24 V sigarettenanker |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Steering Oil Pipe Filter Element |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Airconditioner Control Panel |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Naam van het product | Wissermotor |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Wiper Motor |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Diensten | online van 24 uur |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Productmodel | De Vervangstukken van de Shacmanvrachtwagen |
| OE NIET | DZ91189180002 |
| Kleur | Zwart |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| grootte | 370 × 110 × 30 mm |