| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam van het product | Oliebadluchtfilter |
|---|---|
| grootte | 765x490x795 mm |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Naam van het product | Montage van de aansteker |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Eenvoudige verpakking | 25x15x25 cm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Naam van het product | Centrale bol met moer |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Diensten | online van 24 uur |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Gewicht | 1 kg |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Gewicht | 4.9KG |
|---|---|
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Naam van het product | Stuurpomp |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Naam van het product | aandrijfastenhanger |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Naam van het product | Centrale bol met moer |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |