| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | JS220-1701082 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | De in bijlage I vermelde gegevens moeten worden verzameld en opgeslagen. |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ9114160032 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| Type | Cabines |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | 1.15x1.8x1.6m |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| OE NO. | DZ95189585345 |
| Grootte | 30*10*5 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | SHACMAN F2000/F3000 |
| Grootte | 2.5X0.5X0.3m |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | 0.3X0,5X0,3m |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | 0.08X0.05X0.06m |