| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Sleutelwoord | Alle onderdelen voor Shacman Truck Original |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Sleutelwoord | Alle onderdelen voor Shacman Truck Original |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Wiper Blade |
| Gewicht | 1 kg |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| grootte | 1900 x 175 x 180 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Vooras |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Gewicht | 13.4kg |
| Duurzaamheid | hoog |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Gewicht | 22.6kg |
| grootte | 1150X240X780mm |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Achterblad Veerassemblage |
|---|---|
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Duurzaamheid | hoog |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Voorwaarde | Nieuw |