| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Gewicht | 0.5 kg |
| grootte | 160 x 50 x 90 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts stikstofoxidesensor |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Gewicht | 00,7 kg |
| Diensten | online van 24 uur |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kleur | Zwart |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Productmodel | De Vervangstukken van de Shacmanvrachtwagen |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Elektrische raamlift |
|---|---|
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman vrachtwagen reserveonderdeel M3000/X3000 slot |
|---|---|
| OE NIET | DZ14251110080 |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Diensten | online van 24 uur |
| Duurzaamheid | hoog |
| Naam van het product | Gidsplaat |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Naam van het product | Verzameling van drukleidingen |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Duurzaamheid | hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Schokdemper |
|---|---|
| OE NIET | DZ14251440060 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Grootte | 35 x 10 x 35 cm |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | F2000 F3000 M3000 H3000 X3000 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | F2000 F3000 M3000 H3000 X3000 |