| Naam van het product | Verzameling van bovenste/laagste stuwkant |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
|---|---|
| Naam van het product | Sturing Tank Air Filter Element |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| OE NIET | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Uitlaatklepbuis |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Kwaliteit | Gewaarborgd |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Eenvoudig brutogewicht | 15 kg |
| Naam van het product | Airbags |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck onderdelen Airbags Air Spring |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Universal Joint |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam van het product | UNIVERSELE VERBINDING |
| Gewicht | 7 kg |
| Gewicht | 120 kg |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Clamp |
|---|---|
| Naam van het product | klem |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Grootte | 62X165X165mm |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Cab Parts Zonnescherm Montage/ Zonnescherm |
| grootte | 350 x 50 x 60 mm |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | hoog |