| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Naam van het product | Uitbreidingstank |
| Sleutelwoord | De Tank van de de Delenuitbreiding van de Shacmanvrachtwagen |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Achterblad Veerassemblage |
|---|---|
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Duurzaamheid | hoog |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Verzameling van bovenste/laagste stuwkant |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| grootte | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| OE NIET | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Uitlaatklepbuis |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Kwaliteit | Gewaarborgd |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| OE NIET | DZ93259180011 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Montage van de uitlaatrem |
| Grootte | 270 x 210 x 135 mm |
| Gewicht | 120 kg |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Grootte | 62X165X165mm |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |