| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Vermogen | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 180 mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 50*80*30 |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 50*80*30 |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | Standaard |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ9214360500/DZ9100369472A/DZ96189360004 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 180 mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | EURO 5 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | EURO 5 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 251 - 350 pk |
| Emissienormen | EURO 5 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |