| Doel | Voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Gewicht | 00,7 kg |
| Diensten | online van 24 uur |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
|---|---|
| Naam van het product | Sturing Tank Air Filter Element |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kleur | Zwart |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Productmodel | De Vervangstukken van de Shacmanvrachtwagen |
| Sleutelwoord | Shacman vrachtwagen reserveonderdeel M3000/X3000 slot |
|---|---|
| OE NIET | DZ14251110080 |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Part X6000/X3000 sleephak |
|---|---|
| OE NIET | DZ95189840010 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kleur | Zwart |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Wiper Blade |
| Gewicht | 1 kg |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Clamp |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Grootte | 180 x 70 x 23 mm |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Cab Parts Zonnescherm Montage/ Zonnescherm |
| grootte | 350 x 50 x 60 mm |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | hoog |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Diensten | online van 24 uur |
| Duurzaamheid | hoog |
| Naam van het product | Gidsplaat |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |