| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Gewicht | 0.5 kg |
| grootte | 160 x 50 x 90 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts stikstofoxidesensor |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Gewicht | 13.4kg |
| Duurzaamheid | hoog |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Gewicht | 22.6kg |
| grootte | 1150X240X780mm |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Naam van het product | Oliebadluchtfilter |
|---|---|
| grootte | 765x490x795 mm |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Gewicht | 1 kg |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Car Play Scherm |
|---|---|
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts BCM Computer Board |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Schokdemper |
|---|---|
| OE NIET | DZ14251440060 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Grootte | 35 x 10 x 35 cm |
| Naam van het product | Airbags |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck onderdelen Airbags Air Spring |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Universal Joint |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam van het product | UNIVERSELE VERBINDING |
| Gewicht | 7 kg |