| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Achterblad Veerassemblage |
|---|---|
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Duurzaamheid | hoog |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Verzameling van bovenste/laagste stuwkant |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Oliebadluchtfilter |
|---|---|
| grootte | 765x490x795 mm |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts 24V Sigarettenanker |
| Duurzaamheid | hoog |
| Naam van het product | 24 V sigarettenanker |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Gewicht | 1 kg |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| grootte | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Steering Oil Pipe Filter Element |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |