| Naam van het product | Stuurknokkel Kingpin |
|---|---|
| Gewicht | 4.1kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Sturing Knuckle Kingpin |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Clamp |
|---|---|
| Naam van het product | klem |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Clamp |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Grootte | 180 x 70 x 23 mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Grootte | 62X165X165mm |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Cab Parts Zonnescherm Montage/ Zonnescherm |
| grootte | 350 x 50 x 60 mm |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | hoog |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Gewicht | 0.5 kg |
| grootte | 160 x 50 x 90 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts stikstofoxidesensor |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Gewicht | 13.4kg |
| Duurzaamheid | hoog |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Gewicht | 22.6kg |
| grootte | 1150X240X780mm |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Proefproef | Beschikbaar |