| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Part X6000/X3000 sleephak |
|---|---|
| OE NIET | DZ95189840010 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kleur | Zwart |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
|---|---|
| Naam van het product | Heater Radiator |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Kwaliteit | Originele Fabriek |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Eenvoudig brutogewicht | 15 kg |
| Naam van het product | Airbags |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck onderdelen Airbags Air Spring |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Naam van het product | Uitbreidingstank |
| Sleutelwoord | De Tank van de de Delenuitbreiding van de Shacmanvrachtwagen |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Universal Joint |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam van het product | UNIVERSELE VERBINDING |
| Gewicht | 7 kg |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| grootte | 370 × 110 × 30 mm |
| Gewicht | 120 kg |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| grootte | 1900 x 175 x 180 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Vooras |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |