| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Naam van het product | Verzameling van drukleidingen |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Duurzaamheid | hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Elektrisch waterklep |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Duurzaamheid | hoog |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Elektrische raamlift |
|---|---|
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Eenvoudig brutogewicht | 3 kg |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Eenvoudige verpakking | 10X15X55 cm |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
|---|---|
| Diensten | online van 24 uur |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Naam van het product | Inverter stroomvoorziening |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Grootte | 330X210X150mm |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Eenvoudige verpakking | 25x15x25 cm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Grootte | 35 x 35 x 35 cm |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Duurzaamheid | Hoog |