| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Naam van het product | Verzameling van drukleidingen |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Duurzaamheid | hoog |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | F91410/C01032/19109-2/19109-1 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | De in bijlage I vermelde gegevens moeten worden verzameld en opgeslagen. |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Eenvoudige verpakking | 25x15x25 cm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Grootte | 35 x 35 x 35 cm |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Naam van het product | Montage van de aansteker |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| 6 | Paardenkracht: 330 pk |
|---|---|
| Tank | Poeder, water, schuim |
| Algemene afmetingen | 11000*2500*3980 mm |
| Gewichtheffen | 10 ton |
| Kraanmerk | XCMG |
| OE NO. | 18869 |
|---|---|
| Type | versnellingsbak |
| Grootte | Standaard |
| Truckmodel | Zware Vrachtwagen |
| Productnaam | Transmissie-aandrijving 18869 |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Naam van het product | Centrale bol met moer |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Diensten | online van 24 uur |