| Naam van het product | Stuurknokkel Kingpin |
|---|---|
| Gewicht | 4.1kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Sturing Knuckle Kingpin |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Clamp |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Grootte | 180 x 70 x 23 mm |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Cab Parts Zonnescherm Montage/ Zonnescherm |
| grootte | 350 x 50 x 60 mm |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | hoog |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Gewicht | 22.6kg |
| grootte | 1150X240X780mm |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Naam van het product | Verzameling van bovenste/laagste stuwkant |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kleur | Zwart |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Productmodel | De Vervangstukken van de Shacmanvrachtwagen |
| Sleutelwoord | Shacman vrachtwagen reserveonderdeel M3000/X3000 slot |
|---|---|
| OE NIET | DZ14251110080 |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| grootte | 370 × 110 × 30 mm |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Diensten | online van 24 uur |
| Duurzaamheid | hoog |
| Naam van het product | Gidsplaat |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |