| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Naam van het product | Centrale bol met moer |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 210-400 pk |
| Emissienormen | Euro 2 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 210-400 pk |
| Emissienormen | Euro 2 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 380/430 pk |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 380/430 pk |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Dat klopt. |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 2 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Dat klopt. |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 2 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | EURO 5 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Eenvoudig brutogewicht | 3 kg |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Eenvoudige verpakking | 10X15X55 cm |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Voertuignaam | Dongfeng trekkerwagen |
|---|---|
| Multimedia-systeem | Geen |
| Wielbasis | 3,500 mm |
| Luchtinlaat | Gewoon luchtfilter |
| Brandstoftype | CNG/LNG/Diesel |