| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| grootte | 330X220X230mm |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Diensten | online van 24 uur |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ95189360070 |
| Sleutelwoord | Shacman Auto Parts Balance Plate |
|---|---|
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Gewicht | 00,3 kg |
|---|---|
| grootte | 245 x 55 x 65 mm |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | F96035-85 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | Facultatief |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | 81.52151.6094/AZ9100360067 |