| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| grootte | 190 x 85 x 60 mm |
| Gewicht | 0.4kg |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ98149360200 |
| Model | Shacman X6000 |
|---|---|
| Grootte | 35 x 10 x 35 cm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| OE NIET | DZ16251770007/ DZ16251770008 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| grootte | 1600 x 750 x 750 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Fuel Tank Assembly |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Duurzaamheid | hoog |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| grootte | 300x230x90 mm |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Clamp |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Grootte | 180 x 70 x 23 mm |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Naam van het product | Stootbalk |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |