| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2006- |
| Model | F2000 |
| OE NO. | DZ14251770031 |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Duurzaamheid | hoog |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Diensten | online van 24 uur |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ9100586060 |
| Gewicht | 24.45G |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Naam van het product | Stuurknokkel Kingpin |
|---|---|
| Gewicht | 4.1kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Sturing Knuckle Kingpin |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Duurzaamheid | hoog |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Gewicht | 3 kg |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Hoogdruk Slangen Assemblage |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Diensten | online van 24 uur |
| Duurzaamheid | hoog |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ95189763010 |