| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 50*80*30 |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | Standaard |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 50*80*30 |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 50*80*30 |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 50*80*30 |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| OE NO. | DZ93189723020 |
|---|---|
| Type | Lichten, licht, koplamp |
| Grootte | 600 × 260 × 210 mm, 600 × 260 × 210 mm |
| Materiaal | Standaard |
| Truckmodel | Shacman. |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | 250 x 115 x 65 mm |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| OE NIET | DZ93259180011 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Montage van de uitlaatrem |
| Grootte | 270 x 210 x 135 mm |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Elektrisch waterklep |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Duurzaamheid | hoog |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |