| Naam van het product | Stuurknokkel Kingpin |
|---|---|
| Gewicht | 4.1kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Sturing Knuckle Kingpin |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Clamp |
|---|---|
| Naam van het product | klem |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Gewicht | 22.6kg |
| grootte | 1150X240X780mm |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro twee.3.4..5 (facultatief) |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Emissienormen | EURO 5 |
| Segment | Lichte vrachtwagen |
| Marktsegment | Het Vervoer van landbouw en Nevenactiviteitproducten |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Emissienormen | Euro 4, Euro 5 |
| Segment | Lichte vrachtwagen |
| Marktsegment | Logistiekvervoer |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Dat klopt. |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 2-Euro 4 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 251 - 350 pk |
| Emissienormen | EURO 5 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 251 - 350 pk |
| Emissienormen | EURO 5 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |