| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 130cm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | 18729 |
| Sleutelwoord | Alle onderdelen voor Shacman Truck Original |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Sleutelwoord | Alle onderdelen voor Shacman Truck Original |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Gewicht | 24.4 kg |
| Grootte | 515 x 345 x 96 mm |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |