| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | Bijlage I, onder b), wordt vervangen door: |
| OE NO. | Stuurwiel |
|---|---|
| Type | Cabines |
| Grootte | Standaardgrootte |
| Materiaal | Leder |
| Productnaam | Stuurwiel |
| OE NO. | DZ93259955014 |
|---|---|
| Grootte | Standaardgrootte |
| Materiaal | Plastic |
| Productnaam | Delong F2000 wiel modderbeschermer modderflapbeschermer |
| Leveringstermijn | 7 dagen |
| OE NO. | Facultatief |
|---|---|
| Type | Cabines |
| Grootte | Standaard |
| Materiaal | Staal |
| Truckmodel | Shacman. |
| OE NO. | DZ95189582210 |
|---|---|
| Type | Cabines |
| Grootte | Standaard |
| Materiaal | Plastic |
| Truckmodel | Hoezo, Shacman. |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| Type | Cabines |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | SHACMAN F2000/F3000 |
| Grootte | 2.5X0.5X0.3m |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | 0.3X0,5X0,3m |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | 0.08X0.05X0.06m |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | 1.15x1.8x1.6m |