| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Naam van het product | Elektronisch Versnellerpedaal |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Elektronisch gaspedaal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| grootte | 1900 x 175 x 180 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Vooras |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| grootte | 330X220X230mm |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Diensten | online van 24 uur |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Naam van het product | Montage van de aansteker |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Gewicht | 1 kg |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |