| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Elektrische raamlift |
|---|---|
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Sleutelwoord | Alle onderdelen voor Shacman Truck Original |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Car Play Scherm |
|---|---|
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts BCM Computer Board |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Diensten | online van 24 uur |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Eenvoudige verpakking | 25x15x25 cm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Diensten | online van 24 uur |
| Duurzaamheid | hoog |
| Naam van het product | Gidsplaat |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Luchtinlaat | Gewoon luchtfilter |
|---|---|
| Brand van de versnellingsbak | Dongfeng |
| Voertuignaam | Dongfeng trekkerwagen |
| Type cabine | Dag/slaper |
| Bandengrootte | 11.00R20/12.00R20/12R22.5/315/80R22.5 |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Gewicht | 0.5 kg |
| grootte | 160 x 50 x 90 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts stikstofoxidesensor |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Gewicht | 5.5Kg |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |