| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 336-430 pk, 336-430 pk |
| Emissienormen | Euro 4, Euro 5 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Transmissie-type | Handleiding |
| Emissienormen | Euro 2 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Afmetingen (L x W x H) (mm) | 6625*2200*2690 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Transmissie-type | Automatisch |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Afmetingen (L x W x H) (mm) | 7300 x 2300 x 2800 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Transmissie-type | Handleiding |
| Emissienormen | Euro 4 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Afmetingen (L x W x H) (mm) | 5620*2000*2440 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Transmissie-type | Automatisch |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Afmetingen (L x W x H) (mm) | 7300 x 2300 x 2800 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 375-430 pk, 375-430 pk |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | > 450pk |
| Emissienormen | EURO 6 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Transmissie-type | Automatisch |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Afmetingen (L x W x H) (mm) | 7300 x 2300 x 2800 mm |