| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | Facultatief |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | Facultatief |
| OE NO. | 81.50110.0144 |
|---|---|
| Type | Bumpers |
| Grootte | Standerd |
| Materiaal | Staal |
| Truckmodel | Shacman. |
| Eenvoudig brutogewicht | 3 kg |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Eenvoudige verpakking | 10X15X55 cm |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Model | Shacman X6000 |
|---|---|
| Grootte | 35 x 10 x 35 cm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| OE NIET | DZ16251770007/ DZ16251770008 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| grootte | 1900 x 175 x 180 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Vooras |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Gewicht | 13.4kg |
| Duurzaamheid | hoog |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Verzameling van bovenste/laagste stuwkant |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Naam van het product | Uitbreidingstank |
| Sleutelwoord | De Tank van de de Delenuitbreiding van de Shacmanvrachtwagen |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Sleutelwoord | Alle onderdelen voor Shacman Truck Original |