| Naam van het product | Stuurknokkel Kingpin |
|---|---|
| Gewicht | 4.1kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Sturing Knuckle Kingpin |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Clamp |
|---|---|
| Naam van het product | klem |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Grootte | 62X165X165mm |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Achterblad Veerassemblage |
|---|---|
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Duurzaamheid | hoog |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Naam van het product | Centrale bol met moer |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Diensten | online van 24 uur |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Naam van het product | Stootbalk |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Sleutelwoord | Shacman Auto Parts Balance Plate |
|---|---|
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |