| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Sleutelwoord | Alle onderdelen voor Shacman Truck Original |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Wiper Blade |
| Gewicht | 1 kg |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Gewicht | 22.6kg |
| grootte | 1150X240X780mm |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Naam van het product | Oliebadluchtfilter |
|---|---|
| grootte | 765x490x795 mm |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Naam van het product | Montage van de aansteker |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| grootte | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
|---|---|
| Naam van het product | Sturing Tank Air Filter Element |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| OE NIET | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Uitlaatklepbuis |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Kwaliteit | Gewaarborgd |