| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| OE NIET | DZ93259180011 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Montage van de uitlaatrem |
| Grootte | 270 x 210 x 135 mm |
| Grootte | 35 x 10 x 35 cm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Part X6000/X3000 Achterspiegel |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Eenvoudige verpakking | 25x15x25 cm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Eenvoudig brutogewicht | 15 kg |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| OE NIET | DZ93189230087 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Airbags |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck onderdelen Airbags Air Spring |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Grootte | 35 x 35 x 35 cm |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Universal Joint |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam van het product | UNIVERSELE VERBINDING |
| Gewicht | 7 kg |