| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts 24V Sigarettenanker |
| Duurzaamheid | hoog |
| Naam van het product | 24 V sigarettenanker |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Gewicht | 4.9KG |
|---|---|
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Naam van het product | Stuurpomp |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Steering Oil Pipe Filter Element |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
|---|---|
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Airconditioner Control Panel |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Gewicht | 00,3 kg |
|---|---|
| grootte | 245 x 55 x 65 mm |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Wissermotor |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Wiper Motor |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Diensten | online van 24 uur |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |