| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Car Play Scherm |
|---|---|
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts BCM Computer Board |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kwaliteit | Garantie van de fabrikant |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| OE NIET | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Uitlaatklepbuis |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Kwaliteit | Gewaarborgd |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| OE NIET | DZ93259180011 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Montage van de uitlaatrem |
| Grootte | 270 x 210 x 135 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Part X6000/X3000 sleephak |
|---|---|
| OE NIET | DZ95189840010 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kleur | Zwart |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
|---|---|
| Naam van het product | Heater Radiator |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Kwaliteit | Originele Fabriek |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Naam van het product | aandrijfastenhanger |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Gewicht | 120 kg |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Cab Parts Zonnescherm Montage/ Zonnescherm |
| grootte | 350 x 50 x 60 mm |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | hoog |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Gewicht | 0.5 kg |
| grootte | 160 x 50 x 90 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts stikstofoxidesensor |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Naam van het product | Centrale bol met moer |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |