| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| OE NIET | DZ93189230087 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Airbags |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck onderdelen Airbags Air Spring |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Grootte | 35 x 35 x 35 cm |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Wiper Blade |
| Gewicht | 1 kg |
| Proefproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Universal Joint |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam van het product | UNIVERSELE VERBINDING |
| Gewicht | 7 kg |
| Naam van het product | Stuurknokkel Kingpin |
|---|---|
| Gewicht | 4.1kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Sturing Knuckle Kingpin |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Clamp |
|---|---|
| Naam van het product | klem |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |