| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| grootte | 1900 x 175 x 180 mm |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Vooras |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 336-430 pk, 336-430 pk |
| Emissienormen | Euro 4, Euro 5 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Voorwaarde | Nieuw |
| grootte | 370 × 110 × 30 mm |
| Naam van het product | Stuurknokkel Kingpin |
|---|---|
| Gewicht | 4.1kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Sturing Knuckle Kingpin |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Diensten | online van 24 uur |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts 24V Sigarettenanker |
| Duurzaamheid | hoog |
| Naam van het product | 24 V sigarettenanker |
| Beschikbaarheid | In voorraad |