| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 50*80*30 |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | Standaard |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 180 mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Sturing | Links en rechts |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Uitstootstandaard | Euro 2/3/4/5 |
| Segment | Zware vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links en rechts |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Uitstootstandaard | Euro 2/3/4/5 |
| Segment | Zware vrachtwagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | Standaard |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 180 mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 180 mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |