| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| OE NO. | 226B 12160519 |
| Grootte | 30*10*5 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| OE NO. | WG9918581111 |
| Grootte | 30*10*5 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 190 mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 130cm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 300*200*150mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 50*80*30 |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Transmissie-type | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Afmetingen (L x W x H) (mm) | 8430*2550*3050 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Bewaarplaats | Olie |
| Aansturing | 4x2 |
| Paardenkracht | < 150pk |
| Transmissie-type | Handleiding |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2008- |
| Model | FAW |
| Type | Cabines |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2008- |
| Model | Foton |
| Type | Cabines |