| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ9114160026 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ97189570286 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| OE NO. | DZ93189553105 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Emissienormen | Euro 4, Euro 5 |
| Segment | Lichte vrachtwagen |
| Marktsegment | Logistiekvervoer |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Dat klopt. |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 2-Euro 4 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 2 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| OE NO. | DZ13241770913 |
|---|---|
| Type | Cabines |
| Grootte | Standaard |
| Materiaal | glas en kunststof |
| Productnaam | Nieuwe M3000 F3000 vierkant achteruitkijkspiegel |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 180 mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 180 mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | 40 x 25,5 x 21 cm |