| Gewicht | 24.45G |
|---|---|
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Beschikbaarheid | op voorraad |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Front Steering Joint |
| Gewicht | 22.5kg |
| Duurzaamheid | Hoog |
| grootte | 1600 x 750 x 750 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord | Shacman Truck Parts Fuel Tank Assembly |
| Truckmodel | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Duurzaamheid | hoog |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| grootte | 300x230x90 mm |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Duurzaamheid | hoog |
| Bedrijfaard | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Beschikbaarheid | op voorraad |
| Truckmodel | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Gewicht | 24.4 kg |
| Grootte | 515 x 345 x 96 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| grootte | 330X220X230mm |
| Kwaliteit | Oorspronkelijke garantie |
| Diensten | online van 24 uur |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
|---|---|
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Doel | Voor vervanging/reparatie |
| Duurzaamheid | hoog |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Bedrijfaard | Shacman Truck Spare Parts Vervaardiger |
|---|---|
| Handeltermijnen | Ex-W/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Duurzaamheid | hoog |
| Verzendingsvoorwaarden | Wereldwijde scheepvaart, luchtvervoer en expressbezorging |
| Truckmodel | Shacman M3000/X3000/F3000/F2000 |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Levering Zeehaven | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Beschikbaarheid | In voorraad |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Sleutelwoord | Shacman Truck Spare Parts Reverse Buzzer Steering Voice Prompter |