| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| OE NO. | DZ9100189008 |
| Grootte | 30*10*5 |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Vermogen | Nieuw |
| Jaar | 2012 tot en met 2024 |
| Grootte | 180 mm |
| Leveringstermijn | 15 dagen |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| Type | Cabines |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| Type | Cabines |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman. |
| Type | Cabines |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | 60 x 50 x 21 cm |
| Doel | voor vervanging/reparatie |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Jaar | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Grootte | Q200X350 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Segment | Middelgrote vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 351 - 450 pk |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Segment | Zware Vrachtwagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Leiding | Links |
| Paardenkracht | 150 - 250hp |
| Emissienormen | Euro 3 |
| Segment | Lichte vrachtwagen |